Przeznaczenie firmowej strony internetowej jest kolejną zaletą strony firmowej jest możliwość dostarczania 24/7 informacji o Twojej firmie i jej ofertach na całym świecie. Serwis umożliwia również komunikację z potencjalnymi i obecnymi klientami firmy. Zaoferowanie klientom możliwości wypowiedzenia się na temat konkretnego produktu lub usługi może być dużym plusem. Pozytywne recenzje to najlepsze referencje i reklamy dla każdego przedsiębiorcy.

Projektujemy strony internetowe przede wszystkim skoncentrowane na przedstawieniu Twojej firmy jako eksperta w Twojej branży, ale co najważniejsze stworzenie strony internetowej było dla nas oczywistym wyzwaniem, tworząc dla Ciebie skuteczne źródło pozyskiwania nowych klientów.

Jest to serwis, którego głównym celem jest sprzedaż towarów przez Internet. Można go porównać do wirtualnego katalogu, w którym składamy zamówienia. Zazwyczaj sklep internetowy zawiera pewne elementy typowej strony firmowej (na przykład informacje o firmie i dane kontaktowe), ale nacisk kładziony jest przede wszystkim na prezentację i łatwość zakupu towaru. Możemy je łatwo zidentyfikować np. po koszyku zakupowym (najczęściej znajdującym się w prawym górnym rogu strony), sposobie wyświetlania produktów wraz z ich cenami i opcjami zakupu, czy też po menu, które skupia się na tych kategoriach produktów. Jak wynika z raportu Gemius, e-sklepy są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, zwłaszcza że 54% Polaków robiło już zakupy w sieci rok temu.

Pomysły na zaprojektowanie strony firmowej.

Poziom serwisów biznesowych jest coraz wyższy. Pomimo technicznych możliwości stworzenia własnej strony, standardy z roku na rok podnoszą się. Powyższe wskazówki, jak zrobić skuteczną witrynę firmową, opierają się na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu tego typu stron. Choć artykuł jest obszerny, jest tylko podsumujemy kilka najważniejszych zasad.

Dzięki na przykład stronie z kuponami zyskasz dodatkowy dochód, ponieważ otrzymasz prowizję od sprzedaży lub stałą kwotę za generowanie sprzedaży. Jednak w tym celu musisz dołączyć do programu partnerskiego oferowanego przez dany sklep.

Wybieramy tylko kilka elementów, które nam się podobają w danym projekcie, następnie wykonujemy je na swój własny, niepowtarzalny sposób i dodajemy własne pomysły – np. jeśli podoba nam się kształt, możemy spróbować narysować go własnymi liniami. Intuicja jest w tym temacie ważna, ale jeśli nie jesteśmy pewni, czy nie nadużywamy praw autorskich, lepiej porzucić projekt i schować go do szuflady.

Leave Comment

info@mobile-phone.pl
1 Maja 29 Lublin, Za Cukrownią 20-410
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota12:00 – 21:00
+48 539 999 519
Back to top
Close Offcanvas Sidebar

User registration is disabled.