• Home
  • /
  • Firmowa Strona

Prosta strona firmowa typu “one page”
Przez ostatnie 4 lata zgłaszają się do nas firmy, które potrzebują “prostą stronkę firmową” i pytają czy wiem co to “one page”. Firmy te kładą nacisk na to żeby strona była piękna wizualnie. Chcą żeby wszystko na tej stronie miało efekt wow dla osób które wejdą na stronę. Nie przywiązują jednak większej uwagi do jej treści. Wygląd strony to bardzo ważna rzecz przy tworzeniu jej. Jeśli nie szukasz specjalistycznych informacji technicznych, które najczęściej znajdują się na stronach wyglądających jak dokument typu Word, osoby odwiedzające Twoją firmową stronę opuszczą ją po kilku sekundach jeśli uznają ją za brzydką bądź będzie wczytywała się zbyt długo.
Wygląd to nie jedyny z wielu aspekt strony internetowej na który należy zwrócić uwagę. Ważne w stronie firmowej są również takie elementy jak:

Szybkość ładowania strony głównej i jej podstron,
Treść zawartej na stronie,
Treść opisów meta, dla Google ale nie tylko (tych, które widać w wynikach wyszukiwania)
Przejrzystość treści oraz całej kompozycji strony,
Łatwość nawigacji menu oraz po stronie,
Obsługa urządzeń mobilnych oraz jej responsywność inaczej wyświetlanie treści w odpowiedni zoptymalizowany sposób na różnych urządzeniach mobilnych typu telefon, tablet a nawet telewizor,

Jeśli Twoja strona firmowa będzie nawet ładnie wyglądała ale nie będzie spełniała istotnych powyższych wymagań to można by tak samo jakbyś postawił piękny budynek dla swojej firmy, zaprosił klientów i nie wstawił drzwi w tym właśnie budynku.
Brak treści na stronie firmowej głównie sprawia to, że ludzie odwiedzający ją bardzo szybką ją opuszczą i nie zainteresują sie Twoją stroną ani Twoją firmą. Ma to także negatywny wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania oraz na opinie na temat Twojej firmy. Pamiętaj Strona Firmowa to Twoja wirtualna wizytówka dzięki której możesz pozyskiwać swoich klientów ale również utrzymywać kontakt ze swoimi stałymi klientami.

info@mobile-phone.pl
1 Maja 29 Lublin, Za Cukrownią 20-410
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota12:00 – 21:00
+48 539 999 519
Back to top
Close Offcanvas Sidebar

User registration is disabled.